REFERENCE

DALŠÍ NAJDETE NA GOOGLE 

Hana Vlasata.       5/5.                   

Česká kuchyně, výřivka, sauna. Kromě ranních traktorů klidná obec. Ideální pro rodiny s dětmi, cyklisty, turisty. V blízkosti plno památek.

JAN HINK.              5/5

Domácí atmosféra, pro skupiny od 10 lidí ideální.


Rodina Bečánova 5/5

Vracíme se do Častrova poslední každý rok a kolegové v práci se nás ptají, proč to děláme. Kdo tam přijede, bude mu to jasné. I naše vnučka se tam těší a to už je co říci.Jiří Vlasatý                  5/5

Skvělý penzion, domácí atmosféra. Výborné jídlo, venkovní výřivka a sauna, wifi. Ideální výchozí místo pro výlety do České Kanady a na Jindřichohradecko. Můžu jen doporučit.


Pepa Hušek            4/5

Pěkný, jednoduchý penzion se super vířivkou. :) Majitel je veselá kopa, upovídaný jak má být :) Jídlo super, i když poměrně jednoduché, a pokud jste hodně polívkoví tak těch se zde nedočkáte. Pokud vám vadí hluk v noci, tak v srpnu bohužel kolem v noci často projíždí kombajny.


Rodiny Horkých           5/5

Penzion, kde nevadí hlučné děti okupující vířivku i jídelnu jen tak nenajdete. Objekt je uzamykatelný a bezpečný včetně kol. Kdo fandí rybařině, tak v okolí se fakt vyřádí.Moc si Vážíme, že můžeme u Vás trávit naše pobyty. Rolnička a její děti