Zábava a možnosti v okolí

Koupání je ve vodním ráji v Jindřichově Hradci (vnitřní i vnější bazény s úžasným výhledem na staré město)  nebo v Jihlavě. Návštěvu Jihlavy lze spojit s prohlídkou místní  velice útulné ZOO.
 

Kdo dává přednost přírodním koupalištím blízko penzionu je možné v přírodních nádržích (zatopené lomy Antonka - 6km nebo Horní Cerekev - 12km) s úžasnou průzračnou vodou, děti vítají koupání v bazénu u kukuřičného bludiště.

Naše videa Vám poskytnou bližší představu.

 
Tuto oblast Vysočiny nazýváme RÁJ  CYKLISTŮ. Cyklistické stezky vedou uprostřed lesů, trasy jsou středně náročné. Každý rok se zde pořádají cyklistické závody.
 

Výlety

je zde nepřeberné množství nabídek k návštěvám hradů a zámků v blízkém okolí, např.
- zámek v Jindřichově Hradci (28km)
- Telč (24km) - zámek a historické centrum
- pohádkový zámek  Červená Lhota (27km)
- zámek v Žirovnici (6km)
- zámek v Kamenici nad Lipou (9km) s trvalým letním programem pro děti v Pohádkové říši Fábula
- Pelhřimov - město rekordů, nabízí prohlídku historického čtvercového náměstí se 4 vstupními branami, vyhlídkovou věž či návštěvu muzea strašidel nebo muzea rekordů.
-výlety parním vláčkem z Kamenice nad Lipou jsou pro všechny děti opravdu zážitkem
 

Další aktivity

Pro děti na Křemešníku se nabízí sjezdy motokárou na sjezdovce, lanovou dráhu, výstup na věž či dětské hřiště s trampolínou, houpačkou apod.
 

POZOR!

Houbaření s ohledem na hygienické předpisy prosíme řešte při jiné soukromé aktivitě. Houby nelze do penzionu vnášet, sušit, ap. Prosíme berte toto omezení za nepřekročitelné a neměnné. Stejně tak skutečnost, že penzion je nekuřácký. S pejsky prosíme zvolte jiné zařízení, opět s ohledem na alergické reakce dětí nelze pejsky, ale i kočičky, morčata ap. si přivézt do penzionu.