Služby

Snídaně                                                                                      

Nabídka je jednotná, servírovaná pouze na stoly v jídelně. Skladba snídaní se každý den mění, rozsah je ale stále zachován.
                                                          
Snídaně jsou bohaté, obsahují vždy pečivo,máslo, džem, džus, kávu, čaj,  sušenku nebo ovoce a k tomu každý den něco jiného: párky, vajíčka, salámovou mísu, sýry apod.                                                                                                               
 
 

Skupiny 

Pro skupiny od 10 osob jsme schopni nabídnout polopenzi. Zájem musí být potvrzen i platbou týden předem.
 
 

Další vybavení

Oba Apartmány mají své vlastní rychlovarné konvice na horkou vodu a k tomu příslušné nádobí. 
 
V jídelně je k dispozici velká chladnička pro všechny hosty, mezi apartmány na chodbě je další chladnička opět k dispozici hostům.
 
Pro rychlou úpravu vlastních jídel je možné využít mikrovlnou troubu v jídelně, která je Vám stále k dispozici, stejně tak je v jídelně trvale rychlovarná konvice a dostatek hrníčků na kávu či čaj.
 
Sledování TV v jídelně očekává vzájemnou ohleduplnost 
 

Storno podmínky

Pro závaznou rezervaci požadujeme zálohu ve výši 50% z celk.ceny pobytu. Bez zaplacení zálohy nelze rezervaci potvrdit.

Zrušení pobytu měsíc před nástupem je bez poplatku. Zrušení pobytu 3 týdny před nástupem - storno poplatek činí 50% ze zálohy. Zrušení pobytu 14 dní před nástupem - záloha ve výši 100% je nevratná.

NAŠE DOPORUČENÍ

Profesionální přístup a bohaté zkušenosti v oboru nám umožňují nabízet Vám jen ty nejlepší a nejkvalitnější služby. Ať už se jedná o vybavení pokoje či příznivé ceny, náš penzion je tou správnou volbou.

Rezervace

Vzhledem k velkému zájmu o ubytování v našem penzionu doporučujeme zajistit si rezervaci pokoje s dostatečným předstihem. Své místo tak budete mít u nás vždy jisté. Neustále přizpůsobujeme naše ceny, abychom pro Vás měli vždy tu nejvýhodnější nabídku. Ochotně Vám sdělíme aktuální platné ceny a také Vám pomůžeme vyřídit Vaši rezervací k Vaší plné spokojenosti. Přesvědčte se, že pobyt v našem penzionu pro Vás bude příjemným zážitkem. Ten umocní hlavně kvalitní a útulné vybavení, které je v každém našem pokoji samozřejmostí.  S našimi službami budete vždy spokojení.