O nás

Penzion Častrov je rodinný penzion na Vysočině a naší hlavní prioritou je Vaše spokojenost. Bohaté zkušenosti a ochotný přístup se nám vrací v podobě mnoha spokojených zákazníků. Využijte služeb našeho penzionu - jsme přesvědčeni, že budete spokojeni.

Popis penzionu Častrov

V hlavní budově (která má bezbariérový přístup) se nachází hala, jídelna,  apartmán č. 1 a apartmán č. 2. V prvním patře jsou vybudované 3 romantické podkrovní pokoje a to dvojlůžkový, třílůžkový a  se čtyřlůžkovým pokojem as vlastním WC a koupelnou a předsínkou.

Ártriová relaxace

Vybudovali jsme příjemné posezení pod pergolou, k dispozici máte saunu a pořídili jsme s ohledem na enormní zájem luxusní vířivku, která poskytuje úžasnou relaxaci po aktivně prožitém dni, plném zážitků. Pro milovníky výletů na kolech jsme vybudovali "kolárnu", kde mohou svá kola bezpečně uschovat. V okolí Častrova je vybudováno množství cyklistických stezek a mnohé z nich jsou vyasfaltované a vedou lesem se zákazem vjezdu automobilům. Kdo rád odpočívá pod slunečníky, jsou zde připraveny s posezením v átriu našeho penzionu. 

V okolí penzionu se nachází krásné čisté lesy, přírodní koupaliště a nádherné scenérie, veřejná koupaliště v Jindřichově Hradci či Jihlavě jsou časově snadno dostupná a velmi dobře vybavená

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.